„Planeta X“ / červený trpaslík: efekty

admin   30.4.2016   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem „Planeta X“ / červený trpaslík: efekty

Přibližující se, silně magnetický červený trpaslík způsobuje komíhání Země. Tento efekt je jasně patrný při východu a západu Slunce. Toto komíhání následně způsobuje nestabilitu v ustálených vzdušných a oceánských prouděních. Dochází k narušení sezónnosti klimatu a vzniku extrémů počasí. Země se otepluje ( a také další planety sluneční soustavy ).

http://arctic-news.blogspot.cz/2015/07/fracturing-of-the-jet-stream.html

wobble

5:30                          5:40                         5:50

wobble2

20:25                        20:30                        20:40

Komíhání Země

Zemská magnetosféra je v důsledku přibližování červeného trpaslíka oslabena ( magnetosféra chrání před slunečním větrem ). Magnetické póly Země se přesunují ( severní magnetický pól se přesouvá směrem k Rusku ). Stále častěji je narušeno fungování elektronických systémů.

http://www.livescience.com/46694-magnetic-field-weakens.html

Narůstá vulkanická a tektonická aktivita, zejména podél tzv. Ohnivého kruhu. Objevují se také zemětřesení mimo běžné zemětřesné zóny. Například americká Oklahoma, sousedící s tektonickým zlomem New Madrid, zažívá v posledních několika letech skokový nárůst počtu zemětřesení.

http://www.sott.net/article/308673-Oklahoma-reports-surge-in-earthquakes-during-2015

sm

Narůstá počet meteorů, pozorovaných při průletu naší atmosférou.

http://www.sott.net/article/272087-There-is-an-undeniable-and-dramatic-increase-in-meteor-fireballs-but-we-re-still-being-lied-to-ISS-delays-planned-orbit-raise-due-to-space-junk-threat

http://www.sott.net/article/309988-NASA-space-data-supports-citizens-observations-Meteor-fireballs-are-increasing-dramatically

Pohyby v zemské kůře vytvářejí zvukové efekty ( pověstné „andělské trumpety“ ). Podivné zvuky připomínají troubení, vrzání nebo bubnování. Tento efekt zachycují lidé po celém světě.

https://www.youtube.com/watch?v=FHi6LjKuNl4

https://www.youtube.com/watch?v=l0N4UADJkRs

http://www.sott.net/article/312895-Strange-sounds-heard-in-Nebraska-City

https://www.youtube.com/watch?v=vcUDYBIrWio