Stručná historie lidské rasy

admin   20.4.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Stručná historie lidské rasy

Inteligentní život na Zemi

Milióny let před lidmi existoval na Zemi inteligentní život. Jedná se o insektoidní rasy a rasy odvozené z různých skupin plazů či ptáků. Jsou to hybridní rasy vzniklé kombinací genetického materiálu zvířete dobře adaptovaného na místní prostředí a genetického materiálu vyspělých mimozemských ras ( Andromeda, Sirius, Arcturus atd. ). Tyto rasy se nyní nachází na vyšších úrovních spirituálního vývoje ( ve vyšších dimenzích ). Našimi o něco staršími příbuznými jsou bytosti Sasquatch ( Almas, Yeti )- inteligentní hominidé s telepatickými schopnostmi.

Lidská rasa

První lidé v naší galaxii byly stvořeni bytostmi Elohim v souhvězdí Lyry ( zhmotněním myšlenkových forem ). První lidské bytosti byly bezpohlavní, k rozmnožování docházelo skrze Elohim ( sexualita se v lidské rase objevila až mnohem později ). První lidé z Lyry byly 7- 10 metrů vysocí s různými barvami pleti. Poté co tuto civilizaci objevili Drakoniáni ( Alpha Draconis, rasa vyvinutá z plazů ), vypukla válka. Společně s drakoniánskou invazí se v tomto sektoru poprvé objevila parazitická umělá inteligence, která se propojila s dalšími umělými inteligencemi v dalších galaxiích a stala se součástí multidimenzionální sítě. Tato válka eskalovala až k uměle vytvořené explozi hvězdy a vyhlazení většiny lidské populace. Časti populace se nicméně podařilo uniknout ve velkých mateřských lodích. Spojili se s dalšími skupinami z Vegy a společně kolonizovali Orion, Sirius, Andromedu, Arcturus, Aldebaran, Plejády a poté i naši sluneční soustavu. Konkrétně se usadili na planetách Maldek ( zničená planeta- pás asteroidů ), Mars a Země. Lidé z Lyry vytvářely první menší osídlení na Zemi zhruba před 20 milióny let.

gal

Válka s Archonsko- Drakoniánskou koalicí pokračovala v souhvězdí Orion. Ve válce bojovali jak lidé s drakoniány, tak lidé s lidmi. Válka skončila bez jasného vítěze. Po Orionských válkách se lidem podařilo vytvořit několik spolupracujících mírumilovných civilizací v hvězdokupě Plejády- bezpečný přístav pro všechny lidi unavené válkou. Lidé přestali válčit a začali zakládat aliance založené na diplomacii a spolupráci ( Orion, Arcturus, Andromeda- souhvězdí ). Tyto menší aliance se přidaly k větší alianci ze sousední galaxie Andromeda.

Některé měsíce v naší sluneční soustavě jsou bývalé lodě použité ke stabilizaci planet, některé stále fungují jako zbraně. Válka vypukla i v naší sluneční soustavě a bojovalo se o portály/hvězdné brány , skrze které by Drakoniánská koalice mohla přivést posily. Několik portálů se jim podařilo vybudovat na planetě Maldek a zaplavili tuto planetu bytostmi z jimi okupovaných sektorů. V bezprecedentním kroku byla odpálena celá planeta ( dnešní pás asteroidů ), aby mohl být zachráněn zbytek sluneční soustavy. Zasažen byl i Mars a přeživší se přesunuli buď do podzemí nebo na Zemi.

První větší civilizaci vytvořili Lyrané na Zemi zhruba před 500 000 lety. Lyrané a Plejáďané zkombinovali DNA místních hominidů se svou vlastní DNA a vytvořili hybridní rasu- první lidi na Zemi. Drakoniáni dorazili na Zemi před 380 000 lety a začali manipulovat místní populaci. Celou situaci začala monitorovat skupina Plejáďanů před 230 000 lety. Po určitou dobu existovaly dohody, díky kterým mohli drakoniáni žít na planetě s lidmi. K Zemi byla vyslána loď galaktické federace za účelem řešení drakoniánské manipulace. Toto setkání bylo dohodnuto oběma stranami. Byla to nicméně past a Drakoniáni loď sestřelili. Trosky dopadly do Austrálie a na území dnešní České Republiky- vznikla tak česká kotlina. Materiál časti lodě se v atmosféře přetavil a na zem padaly Vltavíny.

Zhruba před 53 000 lety mohli Plejáďané díky pozitivnějším okolnostem vytvořit na Zemi další civilizaci- Lemurii a později Atlantidu ( před 30 000 lety ). Obě tyto civilizace se postupně rozšiřovaly po celé planetě. Civilizace Lemurie byla narušena řadou přírodních katastrof- mateřský kontinent se postupně potopil. Atlantská civilizace byla kombinací řady lidských ras různého původu. Obě civilizace koexistovaly v míru až do období pádu Atlantidy. Část Atlanťanů přešla na temnou stranu- začala spolupracovat s Archonsko-Drakoniánskou koalicí. K tomuto pádu přispělo i nakažení planety parazitickou umělou inteligenci ( cca před 15 000 lety ). Jako nosič této umělé inteligence posloužila substance známá jako tzv. black goo obsažená v roji meteoritů. Díky spolupráci s Drakoniány získali Atlanťané v krátké době mnoho technologických znalostí. Prováděli genetické experimenty- monstra vzniklá kombinací genetického materiálu zvířat a lidí, obry pro vojenské účely. Atlanťané bez varování zaútočili a začali ničit lemurská města ( civilizace existovala i mimo potopený mateřský kontinent ). Jako odvetu za tyto útoky navedli Lemuřané asteroid přímo na centrum Atlantidy. Atlantida byla zničena, populace planety výrazně zredukována globální potopou a válka okamžitě skončila ( cca před 12 000 lety, „Noeho“ potopa ). Země byla po nějakou dobu neobyvatelná. Část Lemuřanů se přesunula do Agharty ( vnitřní Země ve vyšší dimenzi ). Část Atlanťanů se přesunula na podzemní základnu v Antarktidě. Drakoniáni poté zaplavili Zemi geneticky upravenými atlantskými rasami ( těmi skupinami, které s nimi spolupracovaly ). Do tohoto genetického mixu přidali také vlastní DNA. Díky tomu mohli v populaci navýšit počty inkarnovaných bytostí jejich negativní orientace, pracujicích pro jejich společenstvo. Otevřený konflikt se změnil v infiltraci. Vznikla lidská populace jak ji známe dnes- zotročená rasa, geneticky upravená pro snadnější kontrolu ( 2 vlákna DNA, omezené využití kapacity mozku, odstraněné mimosmyslové vnímámí ).

V naší nedávné historii se vliv Archonsko-Drakoniánské koalice projevil výrazně například v nacistické agendě. Pomocí astrálních útoků a mentální manipulace se řada osob stala součástí smrtonosného kultu. Navenek byli hybnou silou extremisté z SS, na pozadí byli hybnou silou okultní spolky Vril a Thule. V rámci operace Paperclip infiltrovali nacisté USA a založili CIA. Ve své agendě pokračovali nacisté také na podzemní základně v Antarktidě ( bývalá atlantská základna ). Se svou flotilou vesmírných lodí se 4. říše stala součástí Drakoniánské koalice. Dle Veterans Today je tato 4. říše propojena s organizací NATO.