Červený trpaslík- aktuality 2017

admin   21.6.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Červený trpaslík- aktuality 2017

Dezinformace

NASA nyní informuje o červeném trpaslíkovi nepřímo. Astronomové se zmiňují o soustavě TRAPPIST- 1, což je červený trpaslík se sedmi planetami- jasný odkaz na červeného trpaslíka v naší sluneční soustavě. Zmiňují také například nepříznivé podmínky pro život na Proximě B v blízkosti červeného trpaslíka ( Proxima Centauri ). Úplným výsměchem je projekt Backyard Worlds, ve kterém mají lidé sami hledat na snímcích z infračerveného teleskopu WISE červeného trpaslíka ( alias „devátou planetu“ ). V dezinformačních článcích lze často vidět snahy o vytváření jakéhosi alibi ( NASA opakuje jak se tyto objekty špatně hledají, jak jsou špatně vidět atd. ).

nasa

Geopolitika

Pokud se sejdou prezidenti velkých zemí na nějakém summitu a mluví o klimatických změnách a terorismu, v překladu to znamená, že probírají blížící se katastrofy a nutnost zavést stanné právo. Pokud se v nějaké zemi odehrávají false flag teroristické útoky ( organizované zejména Mossadem a dalšími tajnými službami ), znamená to zkrátka, že tamní vláda tlačí agresivně na zavedení vyjímečného stavu či stanného práva. Francie je například ve vyjímečném stavu již delší dobu. V médiích můžeme například slyšet, že v „reakci“ na útok někde v Africe na pláži musí v českých obchodních centrech pochodovat vojáci s puškami ( a podobné nesmysly ). Jedná se pochopitelně o zastrašovací taktiku namířenou proti populaci. V Indii byly například v rámci boje proti hotovosti zrušeny bankovky větších nominálních hodnot- lidé se tedy v krizové situaci ocitnou bez prostředků. V USA vláda přestavuje řadu bývalých obchodních center Walmart na opevněné centra FEMA, zejména v oblasti tektonického zlomu New Madrid. Austrálie zaujala nekompromisní přístup ke všem uprchlíkům z oblasti Indonésie ( kde už nyní probíhají intenzívní planetární změny- zemětřesení, sesuvy půdy, zaplavování pobřežních oblastí, silnější bouře ) a internuje je na opuštěných ostrovech daleko od pevniny. Politici v oblasti jihovýchodní Asie již otevřeně hovoří o tom, že klimatické změny jsou hrozbou pro „národní bezpečnost“. Globalistická mafie tím má samozřejmě na mysli svou bezpečnost, ne bezpečnost populace. Určité náznaky více humanistického přístupu lze pozorovat v Rusku. Ruská vláda nabízí svým občanům zdarma pozemky v oblasti bezpečnějšího Dálného východu. Rusko také nedávno zorganizovalo masivní cvičení záchranářských složek, kterého se účastnily milióny lidí.

Červený trpaslík

Zvýšená viditelnost trpaslíka ( spolu s rudým mračnem, viz níže uvedené snímky ) na začátku roku 2017 naznačuje, že se v tomto období nacházel v periheliu ( přísluní, ostrá zatáčka okolo Slunce ). V této fázi by měl trpaslík nabírat vetší rychlost, aby mohl opustit naši sluneční soustavu. Trpaslík se přiblížil zpod roviny ekliptiky ( proto vznikla observatoř na jižním pólu ), protnul rovinu ekliptiky, provedl otočku okolo Slunce a poté protne rovinu ekliptiky ve směru sever-jih ( a zamíří pryč z naší sluneční soustavy ). Fáze perihelia naznačuje, že se blíží konečná fáze přiblížení ( během které by měl trpaslík začít přitahovat naši planetu k sobě ), nicméně relativně mírné planetární změny ( s vyjímkou některých ohroženějších oblastí ) naznačují, že přiblížení trpaslíka je ještě daleko. Jak rychle může tato situace eskalovat zůstává otázkou.

px

trpaslik2