Červený trpaslík- informační války

admin   1.12.2017   Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Červený trpaslík- informační války

Ekonomika

V období sociálního chaosu zkolabuje americký dolar a kryptoměna zažije obrovský boom. Tento scenář můžeme vidět nejen v seriálu Sama Esmaila Mr. Robot, nicméně se začíná také uplatňovat v současné ekonomické situaci. Je to pouze přechodná záležitost, jelikož celý finanční systém nevyhnutelně zkolabuje a po katastrofě se lidé vrátí k výměnnému obchodu.

gr

Začátek kolapsu dolaru a nárůst hodnoty bitcoinu

Bezpečnostní situace

Globalistická mafie si je vědoma, že v období chaosu nebudou vojáci ve svých zemích ochotni obrátit své zbraně proti spoluobčanům. V Evropě je tedy vidět snahu o vytváření mezinárodních jednotek. NATO usiluje o volný pohyb svých jednotek po Evropě a vlastní armádu plánuje také EU. Američané přesunují do Evropy vojáky a těžkou techniku již delší dobu, údajně v reakci na ruskou hrozbu. Scénář ruské hrozby je nicméně velmi nepravděpodobný, vzhledem k tomu, že se Rusové budou přesouvat k Uralu a na Dálný východ.

4r

NATO- organizace globalistické mafie s vlastní teroristickou sítí Gladio a spojením s tzv. Čtvrtou říší ( pokračovatelé Třetí říše ), pachatelé řady zločinů proti lidskosti

V médiích zveřejněný plán na znovuzavedení českých hranic ( v případě masové migrace ) počítá zhruba s 11- 13 000 policisty a vojáky. Armáda může nicméně údajně poskytnout pouze 2000 vojáků. Jakou činnost budou vykonávat ostatní vojáci české armády? Zaparkují pandury a tatry na hlavních třídách českých měst a budou zavádět stanné právo? Vznikne absurdní situace, kdy vláda bude tvrdit, že armáda musí zabránit anarchii, nicméně chaos a protesty vzniknou hlavně proto, že vláda natlačila občany do neřešitelné situace ( utajováním blížícího se nebezpečí, které jim znemožní se na toto nebezpečí připravit ). Vojáci a policisté se ocitnou v nezáviděníhodné roli a je třeba aby si uvědomovali, kdo informace tajil a do té situace je postavil.

V západní Evropě a v USA pomáhájí globalistické mafii ve vytváření většího množství chaosu a násilí oběti MK-Ultra, vystupující v rolích šílených “náhodných” útočníků, a také placení provokatéři, radikalizující davy ( samozřejmě musí následovat “reakce”- zavedením policejního státu ). Doufejme tedy, že tento trend nedorazí také do Česka.

Informační války, Rusko

RT ( Russia Today ) a Sputnik news byli v USA označeni za tzv. cizí agenty. Britská vláda oznámila plán utratit 100 miliónů liber na informační válku z Ruskem. Eric Schmidt ( Google ) oznámil, že jejich vyhledávací algoritmy budou umísťovat zprávy RT na konec výsledků vyhledávání.

Kromě obvyklé propagandy směřující k vytvoření umělého konfliktu, může mít protiruská hysterie posledních let ještě jiný důvod? Objevují se signály, že Rusko by mohlo být ochotnější oficiálně oznámit existenci červeného trpaslíka ( a s tím související katastrofy ).

Možná proto je Rusko ( včetně prezidenta Putina ) v posledních měsících zaplaveno anonymními telefonickými výhrůžkami, týkajících se bombových útoků. Dle ruského ministerstva vnitra většina telefonátů přichází z Turecka, Japonska, Ukrajiny a USA. Zdá se, že dochází k zastrašování ze strany globalistické mafie

Ruská televize RT například publikovala článek s vyjádřením astronoma Davida Morrisona ( NASA ) o tom, že neexistuje žádný důkaz o blížících se katastrofách, které způsobí „Planeta X“ ( tedy červený trpaslík ). Ke článku připojila anketu, ve které na otázku ohledně Morrisonovy důvěryhodnosti 46% lidí odpovědělo, že jeho slovům nevěří. To může signalizovat, že ruská média již nyní sondují jak by se oficiální oznámení existence červeného trpaslíka ( a s tím spojených katastrof ) uchytilo.

pollnib

RT také publikovala článek o astronomce Juliette Becker z Michiganské univerzity, která ohlásila objev dalších důkazů o existenci „deváté planety“. Ruská média se zdají být ochotnější postoupit dále ze stádia „deváté planety“ ( jakýsi mediální mezikrok před „objevem“ aneb znovuobjevením červeného trpaslíka ) k oficiálnímu zveřejnění. Redaktoři z Veterans Today poté publikovali tento článek na svých stránkách s nadpisem: „Nebezpečná ruská propaganda z Michiganské univerzity“.

p9

Hlava ruské pravoslavné církve patriarcha Kiril nedávno v projevu v moskevské katedrále uvedl, že se blíží období popsané v biblické knize Zjevení ( období katastrof ). Vyzval politiky a občany, aby v tomto těžkém období spolupracovali. Občany zároveň vyzval, aby situaci nevyhrocovali a nedošlo k revoluci.

kiril2_or

Patriarcha uvedl, že přesné načasování tohoto období záleží na chování lidí a jejich činech. Je zajímavé, že toto vyjádření připomíná vzkaz, který obdržela novozélandská kontaktérka Suzy Hansen od mimozemšťanů ze Zeta Reticuli na palubě jejich lodi: „ Načasování, rozsah a trvání planetárních změn/katastrof závisí na lidském vědomí“ ( Suzy Hansen- Dual Soul Connection ).

Mimozemská pomoc

Záchranné operace ze strany benevolentních mimozemských skupin v průběhu katastrof samozřejmě neuniknou pozornosti lidí. Lodě, které se nyní maskují nebo jsou na úrovni vyšší dimenze, budou jasně viditelné v naší atmosféře. Aby měli lidé možnost se na tuto situaci aklimatizovat, bylo minulých letech akcelerováno zvěřejňování informací o mimozemšťanech ( zejména na neoficiální úrovni ). Také organizace vytvářející statistiky o pozorování UFO hlásí celosvětový nárůst pozorování. Stále nicméně existuje velká část populace, která o tomto tématu nic neví. Jediný koncept týkající se mimozemského kontaktu, který má řada lidí ve svém podvědomí je mimozemská invaze ( zcela záměrně – díky Hollywoodu ). Je tedy třeba zdůraznit, že se nebude jednat o žádnou invazi.

inv